Kedves Szülők, Diákok!

"Minden versben ott rejtőzik egy érző emberi szív, rímekbe dobogja féltett titkait és táncba hív. Elolvasva meghallod az érző lélek hangjait, átélheted életének örömeit, bajait."
/Budaházi József/

Idén is megrendezésre került a Költészet napi versmondó verseny iskolai fordulója, amelyen 2 délután alkalmával, 62 alsó tagozatos kisdiák tetté varázslatossá társai és a zsűri számára a napot.

A legjobbak a Városi Könyvtárban képviselhették iskolánkat, ahol öt tanulónk abban a megtiszteltetésben részesülhetett, hogy a Költészet Napján a Kulturális Központban rendezett ünnepi műsoron elszavalhatta versét a nagyatádi közönségnek.

Geszti Miklós( 1.a), Pénzes Csenge, Pünkösd Eszter Kamilla (4.a), Korcsmáros Luca (5.b) és Rózsa Dorottya (8.a)