A Nagyatádi Központú Nevelési és Oktatási Intézményfenntartó Társulás nevében eljáró Nagyatád Város Önkormányzata európai uniós forrásból vissza nem térítendő támogatást nyert a Nagyatádi Közoktatási Intézmény informatikai infrastruktúrájának fejlesztésére.

Az Európai Unió és a Magyar Állam által nyújtott támogatás összege 36.650.500 Ft.

A projekt a TIOP-1.1.1/07/1 kódszámú, "A pedagógiai, módszertani reformot támogató informatikai infrastruktúra fejlesztése" című pályázati felhívás keretében valósul meg.

Név Postacím
Nagyatádi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat Árpád Fejedelem Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Iskola 7500 Nagyatád, Árpád u.2.
Nagyatádi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat Babay József Általános Iskola és Sportiskola 7500 Nagyatád, Petőfi u. 51/A.
Nagyatádi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat Bárdos Lajos Általános Iskola és Zeneiskola – Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 7500 Nagyatád, Baross G.u.4.

A projekt célja a fenti feladat-ellátási helyeken

• Számítógép-állományának korszerűsítése a pedagógiai, mérés-értékelési, valamint adminisztrációs feladatok igényeinek megfelelő ellátása érdekében
  • Tantermei 40%-ának ellátása internet hozzáférési képességgel rendelkező interaktív prezentációs eszközökkel (digitális tábla, projektor)
  • Mérés-értékelési programok futtatásának lehetővé tétele a szükséges eszközpark biztosításával (un. szavazó szettek)