Tisztelt Szülők!

2023. szeptember 1-én, pénteken kezdetét veszi a tanév. Ezzel kapcsolatban szeretnék Önökkel néhány információt megosztani:

• 2023. szeptember 1., péntek – 8 óra – ünnepélyes tanévnyitó.
  • Az első napon nincs napközi, a diákok a tanórák után hazamehetnek. Ebédet biztosítunk, illetve az azt igénylőknek délután felügyelet is rendelkezésre áll.
  • Szeptember 4-től, hétfőtől normál tanrend szerint indul a munka.
  • Továbbra is érvényben van az a szabály, hogy a szülő a főbejáratig, illetve a hátsó bejáratig kíséri a gyermeket, onnan a tanuló egyedül megy osztályába. Ez vonatkozik a hazamenetelre is.
  • Az első osztályos szülők a beszoktatás időszakában ( két hét ) felkísérhetik a gyermeket a tanterembe, illetve délután felmehetnek értük.
  • Az iskola épületében csak előzetesen egyeztetett kérdés megoldása vagy térítési díj fizetése miatt tartózkodhatnak a gondviselők.
  • A szülői értekezlet tervezett időpontja: szeptember 11., hétfő.

Iváncsics Gyula

Nagyatád, 2023. augusztus 29.