Kollonay Zoltán tanár úr koncertje a Bárdos Lajos Általános Iskolában.

Ki a barokk zene királya? Egy csokiért még tippelni is lehetett a rendhagyó énekórán, a Bárdosban. (Volt, aki Kollonay tanár úrra tippelt..) Ha nem érted a zenét, nem benned van a hiba.-mondta iskolánk zongoraművész-tanára, Kollonay Zoltán. Akkor a hiba a zenében van. A zene beszél hozzád, hízeleg neked, elmondja bánatát, örömét. Azt a zenét fogod szeretni, amelyiket érted!

November 10-én, rendhagyó koncertet nyitott meg Iváncsics Gyula, iskolánk igazgatója. A kis előadás és Kollonay tanár úr virtuozitása elvarázsolt mindenkit a kamarateremben. Hallottál már barokk zenét rockosítva, jazz-esítve, szomorúan, szerelmesen, andalgósan és táncolósan? Itt, minden volt. Természetesen a közös szelfi is elkészült, és pár pillanatra mindenki lehetett karmester is.

Köszönjük a koncertet, és lélekben már készülünk a következőre. Reméljük, hagyományt teremtünk és egyre gyakrabban találkozhatunk a komoly zenével iskolánk rendhagyó énekóráin.