Úszó Diákolimpiai Országos Döntő - 2024. március 23-24. - Eger

2024. március 23-24. napon került megrendezésre az úszás diákolimpia országos döntője az egri Bitskey Aladár uszodában. Közel 1500 versenyző érkezett az eseményre.

A Nagyatádi Bárdos Lajos Sport Általános Iskolát a II. és III. korcsoportosok versenyében 8 versenyző képviselte.

4x50 m gyors váltóban a II. korcsoportos leányok, illetve a III. korcsoportos MIX váltónk állt rajthoz.

Egyéni versenyszámban a III. korcsoportosok 100 m-es leány mellúszó versenyszámában Csáfor Dorka 5.a osztályos tanulónk versenyzett, aki korcsoportjának (2011-2012-ben születettek) fiatalabb versenyzői közé tartozik.

Eredményeink:

II. korcsoport:
  • 4x50 m-es leány gyors váltó: 12. hely
    A csapat tagjai: BELLAI BELLA, KRIZSANICS SAROLTA, LEICH SZONJA, NOVICS FANNI
    III. korcsoport:
  • 100 m-es leány mellúszás: 5. hely CSÁFOR DORKA
  • 4x50 m-es MIX gyors váltó: 5. hely
    A csapat tagjai: CSÁFOR DORKA, TAKÁCS LUCA SÁRA, HERR KRISZTIÁN, LEICH OLIVÉR

GRATULÁLUNK A VERSENYZŐKNEK! TOVÁBBI SZÉP SIKEREKET KÍVÁNUNK!