Magyar Golf Szövetség országos szintfelmérő verseny!

A júniusban indított junior alapprogram idei záró eseményeként, a Magyar Golf Szövetség országos szintfelmérő versenyt rendezett a St. Lőrinc Golf Clubban. A junior korú golfozók létszámának növelése érdekében meghirdetett programhoz hét klub, kilenc edzője csatlakozott, az edzéseken közel nyolcvan, 8-13 éves gyermek szerzett alapszintű golftudást. A minibajnokságon ötven versenyző közül kerületek ki a korosztályos győztesek, Nyemetz Emma 3.a osztályos tanuló 1. helyezést ért el.

Véget ért a Roland Divatház által támogatott, négy fordulóból álló idei Junior Tour, melynek a Pannonia Golf & Country Clubban rendezett utolsó állomásán a versenysorozat győzteseinek járó serlegek is gazdára találtak. Nyemetz Ádám 5. a osztályos tanuló. Országos Junior Tour D kategóriában 1. helyezést ért el.

Gratulálunk!